Про компанію

Будівельна група Синергія будує житло з 2010 року в Ірпені та Києві. За 14 років роботи в девелоперському секторі компанія наростила професійну команду, досвід та передові технології, аби створювати не просто будинки, а сучасне середовище для життя: із продуманим благоустроєм, інфраструктурою на перших поверхах, захопливими ігровими зонами для дітей, власною керуючою компанією та справжнім ком’юніті бренду.

В червні 2022 Синергія однією з перших в київському регіоні повернулася на будівельні майданчики. І попри суцільну невизначеність, відновила будівництво житлової нерухомості в Ірпені. Це дозволило добудувати та здати в експлуатацію 42 тис. кв. м житла. Зараз компанія продовжує будувати 3 черги ЖК Синергія Сіті в Ірпені та ЖК Синергія Київ в столиці.

В умовах війни Синергія робить свій вклад в економічну безпеку України та продовжує тримати економічний тил країни. Компанія замовляє продукцію у понад 70 українських виробників. У такий спосіб підтримує економіку і дає можливість українцям працювати вдома.

Сьогодні ми продовжуємо працювати в екстремальних умовах разом зі всією Україною. Продовжуємо будувати житло, розвивати будівельну галузь, підтримувати українську економіку, зберігати та створювати робочі місця, наповнювати місцевий бюджет — робити все задля перемоги України!

Архітектори Синергії продумують планування так, щоб принциповий холостяк та багатодітна сім'я змогли підібрати собі відповідну квартиру. Поки комплекс будують, кожен клієнт може заздалегідь розподілити житлові площі, зонувати простір, продумати освітлення.

Також наша компанія робить ремонти та ви можете в'їхати в уже готову квартиру: ми допоможемо підібрати сантехніку, вирівняємо і пофарбуємо стіни, встановимо всі меблі по вашому дизайн проекту.

Обслуговування будинку після здачі

Ми не закінчуємо співпрацю з клієнтами передачею ключів, тому що відповідаємо за збереження і розвиток вже побудованих комплексів.

Наша власна обслуговуюча компанія стежить, щоб ландшафтний дизайн залишався доглянутим, вода подавалася очищеною, а в під'їзді було чисто.

Наші стандарти будівництва

За роки роботи ми виробили наші стандарти будівництва, в яких поєднали досвід наших попередніх проектів і нові тренди розвитку ринку нерухомості в Україні.

2023
2022

Здали в експлуатацію 10 та 11 будинки ЖК Синергія Сіті

Здали в експлуатацію 2 та 4 будинки ЖК City Park II черга

Здали в експлуатацію 1 будинок ЖК City Park II черга

Вдруге отримали визнання споживачів в категорії "Девелоперська компанія Київської області" в "Українській народній премії 2022"

Здали в експлуатацію 2 будинок ЖК Синергія Сіті

Будівельна група Синергія завершила будівництво та здала в експлуатацію 38 тис. кв. м житла

Будівельну групу Синергія визнали Девелопером 2022 в UKRAINIAN SPECIAL BUILDING AWARDS IBUILD 2022

2021
2020

Підтвердили статус надійного забудовника, здавши в експлуатацію найбільшу кількість квартир (1204) в Київській області згідно Мінфін

Ведемо одночасно будівництво трьох проєктів: ЖК Синергія Сіті, ЖК Синергія 3+, ЖК City Park

Ввели в експлуатацію 4 будинки ЖК Синергія 3+

Запустили програму підтримки бізнесу в Синергії

Взяли участь в реставрації інфекційного відділення Ірпінської лікарні, яке приймає хворих на COVID 19

Продовжуємо будівництво нової школи Синергія в Ірпені

Вдруге отримали національне визнання як кращий девелопер Київського регіону в премії Вибір року 2020

2019

Ми здали в експлуатацію 75 252 кв.м. житла це 1204 квартири в 9-ти будинках в ЖК Green Side, City Park, Синергія 3+.

Системна робота компанії та досвід на ринку дозволили вийти з новим продуктом в концепті "місто в місті" ЖК Синергія Сіті.

Також ми розпочали будівництво нової сучасної школи "Синергія"

Нас визнали найкращим девелопером Київського регіону в премії Вибір року 2019

2018

Здали в експлуатацію 44729 кв.м. житла в 4-х будинках в ЖК Синергія 2+ і ЖК Green Side.

Впровадили важливі стандарти Синергії, які використовуємо при будівництві та розвитку територій. Наприклад, двір-парк із сучасним ігровими та спортивними зонами у ЖК Синергія 3

2017

Введення в експлуатацію 9-ти будинків ЖК Синергія 3, а це 58 407 кв.м., дозволило нам очолили Рейтинг забудовників Київської області згідно Мінфін.

Для підтримки клієнтів від купівлі квартири до введення її в експлуатацію ми створили відділ сервісу.

Цього року діти пішли в збудований нами дитячий садок Колібрі.

2016

Здали повністю житловий комплекс Синергія 2 - а це ще 3 будинки або 17063 кв.м. житла.

Ми створили власну службу експлуатації житлових будинків “Обслуговуюча компанія “Синергія Сервіс”

2015

Здали в експлуатацію перші 4 будинки знакового ЖК Синергія 2, а це 21685 кв.м. житла.

Навколо ЖК почав формуватися новий мікрорайон міста - район Синергія

2014

Здали в експлуатацію перший житловий комплекс - ЖК Синергія 1

2010-2013

На старті своєї діяльності ми збудували понад 20 елітних котеджів в курортних містах поблизу Києва - Ірпені та Ворзелі.

Наша команда

Зі зростанням обсягів будівництва зростає компетенція наших співробітників: інженери проходять атестацію та отримують сертифікати будівельних ліцензій, а фахівці інших відділів беруть участь у внутрішніх тренінгах та постійно навчаються за межами компанії. Синергія будує не тільки житло, а й потужну команду фахівців.

Валерій Пилипчук, керівник ОК Синергія Сервіс
Валерій Пилипчук, керівник ОК Синергія Сервіс
Валерій прийшов у компанію у листопаді 2017 року. На той час обслуговуюча компанія Синергія-Сервіс вже існувала та налічувала 4 співробітників. Станом на 2019 рік Валерій Григорович завдяки лідерським якостям та прогресивним уявленням про сервіс сфор...
Надійний забудовник в Ірпені - гарантія якісного житла

Головний показник надійності — кількість закінчених будівництв та зданих об'єктів. За кількістю зданого житла будівельна група "Синергія" увійшла в топ забудовників столичного регіону, що відображено в профільних рейтингах.

У жовтні 2021 року журнал "НВ" разом з "ЛУН.ua" презентував "Топ-20 найбільших забудовників Києва та області за 8 років". Компанія-забудовник "Синергія" опинилася на 9-му місці в рейтингу, оскільки у період з I кварталу 2014 року по III квартал 2021-го будівельна група здала 40 будинків у 8 житлових комплексах.

Також "Синергія" зарекомендувала себе як надійний забудовник та зміцнила позиції в рейтингу найбільших будівельних компаній Ірпеня та всієї Київської області. У серпні 2021 року портал "Мінфін" опублікував  “Рейтинг забудовників Київської області за 1 півріччя 2021”, в якому Будівельна група "Синергія" посіла лідируюче місце у Топ-5 найбільших забудовників, здавши в експлуатацію 391 квартиру, а це 20 857 квадратних метри житла в комплексах «Синергія Сіті» та «Синергія 3+».

Зміцнити позиції будівельної групи в рейтингах допомогли "Стандарти Синергії", в яких поєднали аналіз потреб клієнтів, досвід попередніх об'єктів та тренди розвитку ринку нерухомості в Україні та країнах Європи.

Зростання якості житла та надійність будівельної групи відображають не тільки рейтинги, а й позитивні відгуки людей, які купили квартири в будинках "Синергії".

 

Замовити зворотній дзвінок