loading
Калькулятор
Камера
Панорама
+38097 222 77 79
Меню

Звіт про хід будівництва ЖК «City Park» від 15 травня 2020 року.

15 Мая 2020

У першій секції продовжуємо влаштування вхідної групи (ззовні(83%)). Триває влаштування вхідної групи з торця (ззовні(83%)). Триває влаштування вхідної групи (всередині (98%)). Розпочали оздоблювально-фасадні роботи 1-го та цокольного поверхів (30%).

У другій секції  продовжуємо влаштування вхідної групи (ззовні(83%)). Триває влаштування вхідної групи (всередині (98%)). Завершили монтаж скляних фасадних вітрин. Завершили монтаж вікон та дверей для комерційних приміщень. Розпочали оздоблювально-фасадні роботи 1-го та цокольного поверхів (5%).

У третій секції підходить до завершення укладка плитку у місцях загального користування (98%). Триває монтаж стояків опалення (80%). Тривають оздоблювальні роботи у місцях загального користування (65%). Триває влаштування вхідної групи (ззовні(83%)). Триває влаштування вхідної групи (всередині (98%)).

У четвертій секції продовжуємо оздоблювальні роботи у місцях загального користування (60%). Завершили укладку плитки у місцях загального користування. Продовжуємо монтаж стояків опалення (55%). Завершили монтаж дверей у холодних переходах. Триває влаштування вхідної групи (ззовні(83%)).

На території ЖК «City Park» триває прокладання комунікацій у прибудові. Продовжуємо прокладання зовнішніх комунікацій (ливнева каналізація). Підходить до завершення монтаж скляних фасадних вітрин у прибудові. Розпочали влаштування благоустрою (5%).

Наші проекти

Закрити
Ресурс 1 Ресурс 1Ресурс 1Ресурс 1Ресурс 1Ресурс 1