loading
Калькулятор
Камера
Панорама
+38097 222 77 79
Меню

Звіт про хід будівництва ЖК «City Park» від 15 листопада 2019 року.

15 Ноября 2019

У першій секції продовжуємо оздоблювальні роботи місць загального користування (60%). Триває кладка плитки у місцях загального користування (75%). Підходить до завершення монтаж квартирних дверей (90%). Завершили утеплення вентиляційних шахт на покрівлі. Підходить до завершення поклейка 2-го шару євроруберойду на покрівлі. Розпочали монтаж стояків опалення (30%). Підходять до завершення роботи з монтажу стояків електропостачання (95%). Підходить до завершення монтаж дверей у холодних переходах (95%).

У другій секції  завершили утеплення вентиляційних шахт на покрівлі. Завершили поклейку 2-го шару євроруберойду на покрівлі. Підходять до завершення роботи з монтажу стояків електропостачання (95%). Підходить до завершення монтаж дверей у холодних переходах (95%). Розпочали монтаж стояків опалення (30%). Підходять до завершення роботи з монтажу стояків електропостачання (95%). Розпочали оздоблювальні роботи місць загального користування (35%).

У третій секції продовжуємо оздоблювальні роботи місць загального користування (35%). Тривають  роботи по залиттю стяжки у квартирах та місцях загального користування (35%). Підходять до завершення роботи з монтажу стояків електропостачання (95%).

У четвертій секції  розпочали монтаж відливів на підвіконниках.

 

На території ЖК «City Park» ведемо роботи з влаштування покрівлі на прибудові. Продовжуємо роботи з прокладання зовнішніх інженерних мереж.

Наші проекти

Закрити
Ресурс 1 Ресурс 1Ресурс 1Ресурс 1Ресурс 1Ресурс 1