loading
Калькулятор
Камера
Панорама
+38097 222 77 79
Меню

Система опалення в ЖК «City Park»

27 Марта 2018

Шановні інвестори ЖК «City Park»!
БГ «Синергія» хоче повідомити про систему опалення ЖК, на даху секцій буде встановлено газові котельні.

У зв’язку з припиненням роботи Науково-технічної ради при Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України та, як наслідок, неможливістю узгодити установку індивідуальних газових котлів в багатоквартирних будинках було прийнято таке рішення.

Ми понад усе цінуємо інтереси і комфорт своїх покупців, тому подбали про те, щоб знайти максимально зручне і ефективне рішення. Дахова котельня дозволяє ефективно, без енерговитрат опалювати квартири будинків, в порівнянні з індивідуальними котлами значно економити на площі розміщеного обладнання в кожній квартирі, а також дає можливість скоротити витрати на оплату опалення та комунальних послуг приблизно на 30% в порівнянні з системою центрального опалення.
Безпека такого типу опалення є істотною перевагою, можливість самостійно регулювати тривалість опалювального сезону і не залежати від роботи комунальних служб.

Установка дахових газових котелень спричинить за собою більш високі витрати компанії і подорожчання будівництва, але забезпечить ефективну роботу системи опалення та виконання зобов'язань компанії перед покупцями.

Наші проекти

Закрити
Ресурс 1 Ресурс 1Ресурс 1Ресурс 1Ресурс 1Ресурс 1