loading
Калькулятор
Камера
Панорама
+38097 222 77 79
Меню

Відкрийте успішний бізнес в Ірпені разом з Будівельною Групою Синергія.

22 Сентября 2020

Шукаєте приміщення в перспективній локації для старту чи розвитку вашого бізнесу?

 

Будівельна група Синергія пропонує вам широкий вибір комерційних приміщень в престижній локації Ірпеня, біля Центрального парку. Ми зацікавлені в тривалій співпраці з нашими орендарями, тому запустили програму легкого старту для бізнесу. В рамках програми ми пропонуємо ремонтні канікули до 31.12.2020 на комерційні приміщення в ЖК Сіті Парк. 

Це означає, що ви отримаєте 100% знижку на орендну плату до 31.12.2020. Це дозволить зекономити до 35 370 грн/міс (в залежності від площі приміщення) на старті бізнесу і компенсувати витрати на ремонт.

 

Переваги комерційних приміщень в житловому комплексі Сіті Парк:

 

  1. Надійний забудовник. “Синергія” вже більше 10 років будує найкращі ЖК в Ірпені, і є багаторазовим переможцем всеукраїнських будівельних рейтингів.
  2. Локація біля центрального парку з великою кількістю мешканців. Вашими клієнтами можуть стати до 29 000 мешканців житлового комплексу, навколишніх будинків та відвідувачів парку.
  3. Вартість оренди - від 250 грн/м2. Ми зацікавлені в комфорті наших мешканців, і прагнемо забезпечити їх усією необхідною інфраструктурою. І саме тому пропонуємо дуже вигідні ціни на оренду, для швидкого розвитку бізнесу.
  4. Без конкурентів. Ми проводимо дослідження, і розподіляємо комерційні приміщення відповідно до рентабельності кожного бізнеса, що дозволяє більшій частині бізнес-проектів бути єдиним представником своєї сфери у ЖК. 
  5. Широкий вибір приміщень - від 11 м2 до 130 м2, з наявністю інженерних потужностей, достатніх для якісного функціонування. 

 

Звертайтесь до нас, і ми допоможемо запустити прибутковий бізнес в найкращому передмісті Києва. Наші комерційні площі працюватимуть на вашу справу.

Наші проекти

Закрити
Ресурс 1 Ресурс 1Ресурс 1Ресурс 1Ресурс 1Ресурс 1