loading
Калькулятор
Камера
Панорама
+38097 222 77 79
Меню

Види і площа вікон в ЖК "City Park"

4 Марта 2018

Класичне вікно - це не тільки декоративний елемент інтер'єру. Дана конструкція також несе в собі прикладне значення. За рахунок панорамного скління вдається домогтися багатьох переваг.

Але у панорамних вікон на жаль, є і кілька суттєвих недоліків, які можуть затьмарити позитивні характеристики.

Розглянемо деякі можливі мінуси панорамних вікон:

  • незважаючи на те, що з кожним роком конструкція склопакетів вдосконалюється і теплозберігаючі характеристики вікон постійно підвищуються, на даний момент вони, на жаль, не можуть змагатися зі стінами в теплопередачі. Так як панорамні вікна часом займають площу всієї стіни, то можуть значно знизити ступінь теплоізоляції приміщення. Тому якщо Ви будете підраховувати потужність опалення, то до отриманої потужності краще додати ще 20-30%, щоб врівноважити баланс тепла.
  • проблема обмерзання скла взимку здатна засмутити власників житла з панорамними вікнами.

Перебуваючи під враженням від відмінного зовнішнього вигляду панорамних вікон, ми часто забуваємо про безпеку, особливо маленьких дітей. Щоб не сталося непередбаченого, з внутрішньої сторони краще поставити надійну огорожу висотою в 50-60 см або навіть більше. Тепер зовнішній вигляд вже і не такий симпатичний, але про безпеку думати також варто.

Панорамне скління займає, як правило, цілу стіну. Це може бути перевагою, але в плані оснащення меблями приміщення це - суттєвий недолік. У вашому розпорядженні залишиться три стіни, які ви зможете використовувати для установки і монтажу підвісних шафок, полиць, розстановки столиків, диванів і крісел.

Беручи до уваги всі плюси і мінуси панорамного скління в ЖК "City Park", площа вікон залишається досить великою (наприклад, в Секції №2 розміри даного виду вікон від 1,5 * 2,2 м до 2 * 2,2 м, площа яких в свою чергу становить 3,3м2 і 4,4м2 відповідно).

Наші проекти

Закрити
Ресурс 1 Ресурс 1Ресурс 1Ресурс 1Ресурс 1Ресурс 1