Запускаємо віртуальні прогулянки в ЖК City Park II черга

Паперові каталоги з квартирами — це вчорашній день. В City Park II черга з’явились 3D прогулянки квартирами.
Друга черга найкращого ЖК передмістя ще будується, але ви можете побачити інтер’єри майбутніх квартир вже зараз.
Відсьогодні для всіх квартир у 2-му та 3-му будинку другої черги доступні 3D прогулянки онлайн. Під час такої прогулянки, ви побачите не голу цеглу, а вже готові квартири з ремонтом.
Якщо ви вже придбали квартиру у другій черзі City Park, то зможете з’ясувати, як виглядатиме ваша майбутня кухня, як краще розмістити сантехніку у ванній, і де найзручніше місце для улюбленого фікуса.
А якщо ви ще в пошуках квартири — то зможете оцінити переваги того чи іншого планування, і обрати найкращий варіант, навіть не приїзжаючи на будівництво.
Запрошуємо вас на перегляд планувань. Вони доступні на цьому сайті у розділі вибору квартир, на сторінках кожної окремої квартири.
А за ходом будівництва вживу ви можете спостерігати на наших сторінках в Facebook та Instagram — ми регулярно публікуємо там фото- та відеозвіти з будівельного майданчика.