Як придбати?

Ми спростили систему оплати, щоб наші клієнти витрачали мінімум часу на оформлення документів. У кожного клієнта своя історія, тому ми персонально консультуємо по платежах і допомагаємо підібрати умови оплати, які не створюватимуть мешканцям незручностей в майбутньому.

Усне бронювання

Придбання квартири - важливе рішення, яке потрібно обміркувати: якщо сподобалась квартира, ми закріпимо її за вами на 2 дні. Після закінчення 2-х днів або в той же день ви можете підписати договір завдатку і продовжити бронь для збору документів або потрібної суми.

Договір завдатку

Фіксуємо ціну за квадратний метр і додаємо бронювання терміном до 10 днів. Цей договір буде корисний, якщо ви хочете встигнути потрапити в акційну пропозицію або вам потрібно більше часу, щоб зібрати суму для попереднього договору

Попередній договір

100% оплата

Ви оплачуєте 100% загальної вартості квартири. З додаткових платежів за квартиру можлива тільки оплата за квадратні метри після експертизи БТІ. Зростання цін на доплату за метри не поширюється - ви платите за тією ціною, по якій робили 100% внесок.

Розстрочка

Пропонуємо індивідуальну розстрочку з фіксацією у гривні. Перший внесок від 30%. Можливо внесення 40%, 50%, 60%, 70%, 80% вартості обраної квартири . Щомісячні платежі гнучко розкладаються на зручний період до 24 місяців.

Замовити зворотній дзвінок